Obrazy dinozaurów stworzone przez człowieka

dr Dennis Swift
Archeolog, podróżnik, Pastor!


 
 
Dr. Dennis Swift <drdino1@hotmail.com> jest aktywnym naukowcem-kreacjonistą. Kilka razy w roku podróżuje do odległych zakątków ziemi, współpracuje z instytucjami lokalnymi oraz pieczołowicie odnotowuje istnienie interesujących artefaktów. Zdjęcia dwóch zestawów takich artefaktów można zobaczyć poniżej.


Ewolucjoniści utrzymują, że ludzie nigdy nie byli w stanie zobaczyć dinozaurów na żywo, tak więc od około 200 lat tworzą swoje wierzenia w antyczną historię Ziemi, która w ich założeniu obejmuje miliony milionów lat. Niby przypadkiem, to przekonanie o milionach lat istnienia naszego globu bezpośrednio zaprzecza temu, co na ten temat twierdzi Biblia - że ludzkość i wszelkie inne formy życia liczą sobie, tak naprawdę, około 6 000 lat.

Dinozaury są wspominane w Biblii i w literaturze antycznej wielu krajów. Nazywano je także smokami.  (Słowo "dinozaur" zostało wymyślone w latach czterdziestych XIX w., tj. po wymarciu większości gatunków dinozaurów/ smoków). O tych dziwnych stworzeniach wspominają legendy w Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Niemczech, Rosji, antycznym Rzymie, pośród Anglosasów, w wielu rejonach Afryki, a także w obu Amerykach. Zanim ludzie (a możliwe, że również zmiany środowiskowe) unicestwili je na przestrzeni tysięcy lat, istnieją dowody pochodzące z całego świata(!), że ludzie widzieli dinozaury (smoki) żyjące na wolności.

Te obrazy przedstawiają część historii. Prześledź je osobiście. To, że ich istnienie zaprzecza przekonaniom ewolucjonistycznym, wcale nie oznacza, że są one z założenia fałszywe. Te artefakty (wiele zostało znalezionych w latach 40-tych i 50-tych) są tego niemym świadectwem. Zauważ, że te dinozaury nie wloką swoich ogonów po ziemi. Powolni ewolucjoniści, w końcu nauczyli się tego, co ludzie antyczni znali ze swoich osobistych obserwacji.

Tekst powyżej Paul Abramson
Edytor:  www.creationism.org

Obrazy © 2003 by Dennis Swift. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zabrania się używania i zamieszczania tekstu bez pisemnej zgody autora.
Skontaktuj się z dr Swiftem z celu uzyskania większej ilości informacji.


 
 
 
Acambaro, Mexico
Figurki dinozaurów

 
Nazca, Peru
Wyroby garncarskie z wizerunkami dinozaurów
 

 

"Obrazy dinozaurów stworzone przez człowieka"
<http://www.creationism.org/polish/swift_pl.htm>

Strona Główne:  Polski
www.creationism.org