צלמי דינוזאורים – מעשה ידי אדם

ד"ר דניס סוויפט
ארכיאולוג, הרפתקן, רועה קהילה משיחית.

 

ד"ר דניס סוויפט הוא חוקר נמרץ של מדע הבריאה. מדי שנה הוא נוסע מספר פעמים לארצות רחוקות, עובד עם מוסדות מקומיים ומתעד בדיקנות את המצאותם של ממצאים בעלי עניין. להלן מוצגות שתי סדרות של תמונות המתעדות ממצאים אלו.


חסידי האבולוציה טוענים כי האדם מעולם לא ראה דינוזאורים חיים.

מזה כמאתיים שנה הם ממציאים לעצמם אמונה במיליוני שנות היסטוריה ובאופן נוח, מבחינתם, הם מנסים לסתור את הטענה המקראית כי האדם וכל צורות החיים קיימים רק כ6,000 שנה.

הדינוזאורים מוזכרים בכתבי הקודש כמו גם בספרות עתיקה של עמים אחרים רבים. קראו להם 'תנינים' ובלעז 'דרקונים'. המילה 'דינוזאור' הומצאה רק בשנות ה40 של המאה ה19 לאחר שרוב הדרקונים-דינוזאורים כבר נכחדו. ישנן 'אגדות' על דרקונים בארצות רבות כגון: סין, תאילנד, וייטנאם, גרמניה, רוסיה, רומא העתיקה, בקרב האנגלו-סכסים הקדומים, במספר אזורים באפריקה ואפילו בצפון ודרום אמריקה. ישנן עדויות לקיומם של דרקונים מכל רחבי העולם ובני אדם ראו אותם חיים בטבע פעמים רבות לפני שצייד רב ויתכן שגם שינויים סביבתיים הכחידו את רובם.

התמונות שלהלן מספרות חלק חשוב מהסיפור, בדקו אותן בעצמכם ותווכחו. אפילו אם קיומם של צלמים אלו סותר את האמונה האבולוציונית הנפוצה, אין בכך משום הוכחה שמדובר בפרי דמיון בלבד. ממצאים אלו (רובם משנות ה40 וה50 של המאה העשרים) הם עדות אילמת. שימו לב שבדיוק כמו שלדי הדינוזאורים שנמצאו באדמה, הדרקונים שבתמונות אינם 'גוררים' את זנבם כלטאות אחרות. חסידי האבולוציה האיטיים לומדים רק עכשיו מה שהאדם הקדום ידע היטב מתצפיותיו.

הטקסטים לעיל נכתבו ע"י פול אברמסון עורך האתר www.creationism.org

תרגום לעברית ע"' ליאור טיסון

כל זכויות לתמונות שלהלן שייכות לד"ר דניס סוויפט © 2003, אין להשתמש בהן או לפרסמן מחדש ללא אישור מפורש בכתב מאת ד"ר סוויפט.


 
 
 
אקמבארו, מקסיקו
פסלוני דינוזאורים

 
נאזקה, פרו
דינוזאורים על כלי חרס
 

 

"צלמי דינוזאורים – מעשה ידי אדם"
<http://www.creationism.org/hebrew/swift_he.htm>

דף ראשי:  Hebrew
www.creationism.org