Dinosauruste pildid

Dr. Dennis Swift
Arheoloog, seikleja, pastor!


 
 
Dr. Dennis Swift <drdino1@hotmail.com> on aktiivne loomis-teaduse uurija. Ta külastab mitu korda aastas kaugeid maid, teeb koostööd kohalike institutsioonidega ja jäädvustab hoolikalt huvitavate leidude olemasolu. Järgnevalt on eksponeeritud kaks komplekti selliseid leid.


Evolutsiooni uskujad väidavad, et inimesed ei saa olla dinosauruseid näinud, sest viimase 200 aasta jooksul on nad leiutanud oma usku miljonitesse ja miljarditesse aastatesse eeldatavasse Maa ajaloosse. Usk miljarditesse aastatesse on otseselt vastuolus Piibli väitega, et inimkond ja elu on tegelikult kõigest 6000 aastat vana.

Dinosauruseid on mainitud Piiblis ja paljude maade iidses kirjanduses. Neid kutsuti draakoniteks.  (Sõna "dinosaurus" leiutati 1840-datel, pärast seda, kui enamik või kõik dinosauruste liigid olid välja surnud.) “Draakonilegende” mäletatakse Hiinas, Tais, Vietnamis, Saksamaal, Venemaal, iidses Roomas, anglosakside hulgas, mitmes Aafrika piirkonnas ja isegi Põhja- ja Lõuna-Ameerikas. Enne kui inimesed (ja võimalik, et keskkonnamuutused) nad tapsid, on nendest tuhandete aastate jooksul jäänud jälg. Inimesed ümber maakera on näinud dinosauruseid (draakoneid) metsikus looduses.

Need pildid räägivad osa loost. Uuri neid ise. See, et need pildid on vastuolus evolutsioonilise uskumusega, ei tähenda veel, et need on pettus. Need leiud (paljud leitud 1940 ja 1950-datel) on hääletu tunnistus. Pane tähele, et dinosaurused ei lohista oma saba järel. Aeglasevõitu evolutsionistid on lõpuks õppinud, mida iidsed inimesed teadsid esimesest vaatlusest.

Teksti autor Paul Abramson
www.creationism.org  toimetaja

Autoriõiguste omanik © 2003 by Dennis Swift. Kõik õigused kaitstud.
Ära kasuta ega taaspostita ilma tema kirjaliku nõusolekuta.
Lisainfo saamiseks võta ühendust Dr. Swiftiga.


 
 
 
Acambaro, Mexico
Dinosaur Figurines

 
Nazca, Peru
Dinosaur Pottery
 

"Dinosauruste pildid"
<http://www.creationism.org/estonian/swift_et.htm>


Esileht:  Eesti
www.creationism.org