Draakonid meres


Nagu kaladki, said mõned suured sauruse liigid meres elada uputuse üle, olemata kaasreisijad Noa laevas. Noale anti ülesandeks päästa maismaa loomad ja linnud, mitte kalad või muud vee-elukad.

Üks vana heebrea legend räägib, et ainus loom, kes peale laevaseltskonna ellu jäi, oli “tohutu suur koletis (og) ja kalad." Sõna “og” tähendab hiiglaslikku ja pika kaelaga elukat – mis sobiks hästi kirjeldama plesiosaurust (PLEE-see-o-SORS).

Igas maailma nurgas, on meremehed kinnitanud taolisi nähtusi ja ka muid senitundmatuid elukaid. Paljud teadlased on nõus sellega, et suur osa mereliike on veel praeguseni avastamata. Inimene teab täna Kuu pinnast rohkem, kui ta teab elust suurtes ookeanides. On palju kinnitatud tunnistusi “mere koletistest”, mis oleksid vajalikud tavalises kohtuprotsessis, millegi kinnitamiseks.

U.S.A. merelaevastiku laev takerdus taolisse elukasse kui ta jälitas allveelaeva Lõuna-Ameerika ranniku lähedal. Kui nende sonar äkitselt katkestas töö, oli kapten sunnitud laeva tagasi pöörama, et aparaati Long Beach Mereväebaasis remontida. Remondi ajal, kui sonar tõsteti kuivale, leidis ta suure üllatuse. Kummitihend, mis kuplit kaitses, oli rebenenud. See oli väändunud paljude löögijälgede tagajärjel. Tihendi sees leiti palju teravaid, seest õõnsaid hambaid (või küüsi), mis olid murdunud tihendisse. Mõned neist olid pikemad kui 3 cm.

Tundus, nagu oleks mingi imelik mereloom reageerinud merealusele sonari signaalile ja püüdnud seda katki teha. Naval Oceans Center tegi otsuse: “loom pidi olema ekstreemselt suur ja liigi poolest seni teadusele tundmatu”.


Originally published in English "'Dragons' in the Sea" by Paul S. Taylor 
http://www.christiananswers.net/dinosaurs/j-site3.html

 

"Draakonid meres"
<http://www.creationism.org/estonian/XianAnswNetDragonsInTheSea_et.htm>

Esileht:  Eesti
www.creationism.org