Tõendid selle kohta, et saurused elasid koos “hilisemate” loomaliikidega

Vastavalt evolutsioonilisele maailmapildile elasid saurused omaette ajastul, mil linnud ja muud mitteroomavad maismaaloomad olid kas tekkimas või polnud neid veel üldse. Kuid hiljutine National Geographic otseintervjuu tõi esile kogumi fossilliseid leide, mis leiti üheskoos “sauruste ajastu” kihist Madagaskari saarel. Ja nagu enamustes sauruste ajastu kihtides- kuid erinevalt sellest, kuidas neid sauruste muuseumis tutvustatakse- sisaldasid need leiud arvukalt mitte-sauruseliste fossiile

Küsimus sellest, kas saurused elasid ühel ajal muude loomaliikidega, on väga tähtis küsimus. Evolutsiooniline maailmapilt paigutab sauruste ajastu vastuollu piiblipärase ajalookäsitlusega.  Vastavalt evolutsioonile, domineerisid saurused Maal teatavatel konkreetsetel ja kindlatel “ajastutel” miljoneid aastaid tagasi. Kuid vastavalt Pühakirjale, KÕIK loomad ja taimed on loodud kuuenda loomispäeva lõpus. Kui esimene on väide on tõde, siis peaks sauruste fossiile leiduma ainult “omavahelises pundis”. Kuid kui teine väide on tõde, siis peaksid saurused olema segatud muude elusolendite jäänustega nagu nt linnud, imetajad.

Meditsiini doktor Carl Werner viis läbi põhjaliku evolutsiooni uurimuse. Selle tulemused avaldati reas raamatutes ja videotes. Ta seletab oma eelaimusi sauruste kihtide ja leitud fossiilide kohta videos Evolution: the Grand Experiment, Episode 2, Living Fossils:

Kui evolutsioon ei ole tõde ja kui loomad ei ole ajaloo vältel arenenud, siis peaks olema võimalik leida tänapäevaseid loomi ja taimeliike ka sauruste kihistuste seest. Ja see faktiliselt on kinnitust leidnud.
Kuid selleks, et neid leida, pidi Werner minema muuseumites esitletavate tabloode taha ja süvenema uuringu faktidesse. Oma intervjuus Creation magazine´le, ütles Werner, et dinosauruste kihid sisaldavad "fossiliseerunud eksemplare igast suuremast selgrootute hõimkonnast, kes elavad ka tänapäeval" ja "kõhrkalu…luukalu…ja lõuatuid kalu," nagu ka tänapäevaseid konnliike ja salamandreid." Segatuna kokku dinosaurustega on esindatud "kõik tänapäevased roomajate grupid" ja "papagoid, öökullid, pingviinid, pardid, kaurid, albatrossid, kormoranid, kurvitsad jne."

David Krause Stony Brook Ülikoolist New York´is kaevas fossile Kriidi ladestusest Madagaskaril üle kümne aasta. Intervjuu National Geographic´us tõstis esile tema "kõige huvitavamat ja tähtsamat leidu" ja tema jäänuste leidude rea kirjeldus klapib sellega, millest Werner kirjutas—arvukalt mitte-sauruseliste liikide jäänuseid asetsevana sauruste omadega samades kihitdes. 

Sauruste hulgas leidus üks väljasurnud linnuliik, nimega Rahonavis, lühikese kehaga krokodilli-taoline loomake nimega Simosuchu, ja kärnkonn, mida Krause ja tema kolleegid nimetasid Beelzebufo. Leidut konn oli u kaks korda suurem tänapäevasest suurimast kärnkonnast, kuid nägi välja täpselt samasugune kui tänapäevane isend.

Ükski neist “sauruste kaasaegsetest” ei omanud mitte mingit vihjet arengule ühest liigist teise, nagu Darwin kuulutas,vaid selle asemel igaüksik isend leiti täiuslikult toimiva organismina. Ja kes teab, mis teisi linde, kahepaikseid, ja võimaikke imetajaid leiti veel selle meeskonna poolt, kes Madagaskarit uuris ja mille tulemustest ainult osa avaldati.

Sauruste kihistused sidaldavad kõikide elukate jäänuseid, sh nii maismaa kui veeloomi. Evolutsioonil ei ole seletust taolistele leidudele. See on ka loogiline, kuna kõik liigid loodi üheaegselt ja siis ka said hukka üheaegselt aasta pikkuses katastroofis, mis mattis nad mudakihi alla.


Originally published in English "More Proof That Dinosaurs Lived with 'Later' Creatures" by Brian Thomas, M.S. 
http://www.icr.org/article/more-proof-that-dinosaurs-lived-with/

Tõendid selle kohta, et saurused elasid koos “hilisemate” loomaliikidega
<http://www.creationism.org/estonian/InstCrtnRes_MoreProofThatDinosaursLivedLater_et.htm>


Esileht:  Eesti
www.creationism.org