Avastused näitavad et varane inimkond omas kõrgkultuuri

Evolutsioon väidab, et inimkond arenes välja algelistest primaatidest u 3,5 milj aastat tagasi. Inimene omandas järk-järgult uusi oskusi ja arenes, kujunedades lõpuks välja tänapäevase moodsa ühiskonna. Samas, uued leiud ei kinnita seda teooriat üldse.

Dr. Michael Petraglia Oxfordi ülikoolist juhtis hiljaaegu ühte ekspeditsiiooni Vana-India ürgsessse asumisse, mis on kaetud vulkaaniliste setete alla. Tuha alt leiti kivist riistu. Ülikooli ajaleht kirjutas, “vastavalt uuringurühma sõnadele, on leiud murrangulised, kuna tuleb tunnistada, et selliseid riistu oskab valmistada ainult Homo Sapiens.”. Nimelt läheb avastus vastuollu evolutsioonilise käsitlusega selle kohta, et täisvereline inimene on Indias elanud vaid u 15 000 aastat.

Teises uudises teatatakse, et leiti Lõuna-Aafrikast tunnistus abstraktsioonivõimest, üks unikaalne inimese tööriist. Ristviirutused munakoorel, mis olid tehtud kaunistamaks käsikorve. Need olid valmistatud selles piirkonnas nn keskmisel kiviajal sellisel moel, nagu seda tuntakse alles tänapäeva moodsas tsivilisatsioonis. Selle leiu tulemusel, vastavalt Proceedings of the National Academy of Sciences ajakirjale: „kesiganes selle kaunistuse tegi, pidi omama “sotsiaalset, kultuurilist ja kognitiivset taustsüsteemi, mis on omane ainult tänapäevasele inimesele“.

Iidsed teravilja kasutamise avastused sunnivad “inimese evolutsiooni” ümber hindama. Arvatakse, et teraviljahelbed tekkisid inimese söögilauale pärast seda ,kui ta õppis teravilja röstima, jahvatama ja küpsetama so u 20 000 a tagasi. Aga Mosambiigist leiti kivist viljajahvatamise riistad, millede vanust hinnatakse 100 000le aastale. Leiuga kaasnes ka “rikkalike jahvatamise jääkidega”. See paneb mõtlema, et inimesele ainuomane toit eksisteeris juba palju varem, kui seni arvatud. Antropoloog Julio Mercader leidis, et”suur kogus töödeldud teri, mis leiti keskmise kiviaja pinnakihist pärinevast kiviriistast Mosambiigist, näitab et varane inimene hakkas külvama vähemalt 105 000 aastat tagasi sh ka suhkruroogu“.

Need kolm leidu kinnitava Pühakirja seisukohta, et inimkond on algusest saadik spetsiaalselt loodud „valmis“olend, kes levis kogu maailma Lähis-idast. Migrandid olid alguses tõenäoliselt „varustuseta“ st kasutasid kivist tööriistu, kui nad end uues kohas sisse seadsid, kuid oma käitumiselt ja võimetelt olid nad 100 % inimesed. Seda kinnitavad hiljutised leiud ja tööriistad.

„Avastused näitavad et varane inimkond omas kõrgkultuuri"
<http://www.creationism.org/estonian/InstCrtnResEarlyManAdvncd_et.htm>


Esileht:  Eesti
www.creationism.org